TRENINGI POKAZOWE I ZAPISY DO NOWYCH GRUP

Akademia Karate Tradycyjnego w Toruniu od września organizuje zapisy dla dzieci, młodzieży i dorosłych .

Treningi odbywać się będą w Hali Sportowej MOSiR w Toruniu ul. Przy Skarpie 4 przy kortach tenisowych w poniedziałki i środy w godz. 16.00 i 17.00.

Dla chętnych AKKT organizuje w sierpniu TRENINGI POKAZOWE dla wszystkich chętnych. Zapraszamy rodziców z dziećmi. Treningi te odbywać się będą od pon. 19.08 i trwać będą do poniedziałku 26.08. na godz. 17.00-18.00. Prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod nr 507 149 719.

Nowi ćwiczący będą mieć okazję potrenować z Mistrzynią Europy w Karate Tradycyjnym Fudokan i z medalistami Pucharu Polski i Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym.

Nowy rok treningowy rozpoczynamy od 2 września.

Treningi proponujemy również w Lubiczu Górnym i Obrowie.
Zgodnie z planem treningowym 2024/2025 dostępnym na

TRENINGI KICK BOXING W AKKT Toruń i AKT Budo

Początek roku 2024 i nowe sekcje kick boxing w Akademii Budo w Obrowie w wtorki i czwartki i AKKT Toruń w poniedziałki i środy w Akademii Karate w Toruniu.
Głównie treningi odbywają się w Dojo w Toruniu przy ul. Przy Skarpie 4.
Prowadzący Instruktor Krzysztof Rojek z dużym doświadczeniem kick boxsu i samoobrony prowadzi grupy młodzieżowe.
Zajęcia będą kontynuowane w planie rocznym.

Zapraszamy do Galerii zdjęć !!!

XXIV Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym PZKT

W dniach 15 - 16 czerwca w Poznaniu odbył się XXIV Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym, w którym nasi zawodnicy reprezentujący AKT Budo z Obrowa i AKKT Toruń zdobyli:
Wiktor Kowalski - I miejsce , Puchar Polski i złoty medal.
Witek Rybacki - II miejsce i srebrny medal.
Drużyna Kata - (W. Kowalski, J. Grzybowski, Oskar Przepierski) III miejsce i brązowy medal.
Jest to ogromny sukces naszych zawodników , a szczególnie Wiktor Kowalski , który pokonał wszystkich przeciwników w swojej grupie , 3 - 1 kyu Młodzik.
Gratulacje!!!
Zapraszamy do galerii zdjęć !

XVIII PUCHAR POLSKI DZIECI i XX MISTRZOSTWA POLSKI W KARATE TRADYCYJNYM FUDOKAN 2024

W sobotę w dniu 8 czerwca 2024 w Hali Sportowej MOSiR w Toruniu odbył się XVIII Puchar Polski Dzieci i XX Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym Fudokan.

Zawodnicy AKKT Toruń i Akademii Karate Tradycyjnego Budo z Obrowa zdobyli wspólnie15 złotych , 5 srebrnych i 24 brązowych medali.

Angelika Lewandowska KADET : (2 złote i jeden srebrny) i Wiktor Kowalski MŁODZK (4 złote i trzy brązowe) zdobyli Puchary Najlepszego Zawodnika .